23 niedziela zwykła – 04.09.2016 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Przypominam, że dziś po Mszach Św. ofiarami wspieramy budowę kościoła w Parafii bł. Władysława Findysza w Słocinie. W miarę możliwości wesprzyjmy to dzieło.
  3. We wtorek przypada w naszej parafii diecezjalny dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do adoracji, która rozpocznie się o godz. 1730.
  4. W środę I miesiąca nabożeństwo do św. Józefa. Po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej.
  5. W czwartek Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Po Mszy św. poświęcenie ziarna do siewu. W tym dniu odpust w Hyżnem. Szczegóły na plakacie. Zachęcam do udziału.
  6. Od 7 – 12. 09. odpust ku czci Matki Bożej Rzeszowskiej u Ojców Bernardynów. Program i szczegóły na plakacie. Zachęcam do skorzystania.
  7. W przyszłą niedzielę w Rzeszowie Marsz Miłosierdzia. Początek o godz. 1500, zakończenie Mszą św. o godz. 1630. Zachęcam do udziału.
  8. W dniach od 7-8 listopada odbędą się rekolekcje pt „Życiodajne Słowa”, które poprowadzi ks. Dr John Bashobora z Ugandy. Rekolekcje mają charakter zamknięty i trzeba się wcześniej zarejestrować. Szczegóły na plakacie.
  9. Msze św. wieczorem o godz. 1800.