V niedziela Wielkiego Postu – 02.04.2017 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po sumie i Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.
2. Spotkanie Straży Grobowej w środę o godz. 18.00 w świetlicy OSP w Kielnarowej. Zapraszamy.
3. W środę I środa miesiąca. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa.
Po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej.
4. W Czwartek I czwartek miesiąca. Litania do Krwi Najświętszej i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
5. W piątek I piątek miesiąca. Droga Krzyżowa, Msza św. i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 17.00.
6. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Msza św. z obrzędem poświęcenia palm o godz. 10.30.
7. Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu w Niedzielę Palmową o godz. 18.00.
8. Msze św. wieczorem godz. 18.00.