22 niedziela zwykła – 03.09.2017 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakr. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w nawałnicach.
2. Dziś na Jasnej Górze Dożynki Ogólnopolskie.
3. W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam wszystkie dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. o godz. 8.00, później rozpoczęcie w szkole.
4. W środę I miesiąca od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Św. Józefa.
5. W czwartek I czwartek miesiąca – Litania do Krwi Przenajświętszej i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
6. W piątek Święto Narodzenia NMP – MB Siewnej – odpust w Hyżnem. Podczas Mszy Św. dokonamy Aktu Poświęcenia Parafii i Rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszam wszystkich do uczczenia Matki Bożej i złożenia tego Aktu w imieniu swoim i swoich rodzin. Po Mszy św. poświęcimy ziarno do siewu.
7. Od 7-12.09. odpust ku czci Matki Bożej Rzeszowskiej. Zachęcam do udziału. Szczegóły na plakacie.
8. W przyszłą niedzielą zbiórka do puszek na pomoc dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
9. Duszpasterstwo Rodzin zachęca do udziału w inicjatywie „Małżeńska Strefa Dobra”, która obejmuje rekolekcje z komunikacji, warsztaty i weekendy małżeńskie. Szczegóły na plakacie.
10. Uniwersytet III Wieku Diecezji Rzeszowskiej zaprasza osoby po 50 roku życia do zapisywania się na kolejny rok akademicki.
11. Msze św. w tym tygodniu: wieczorem o godz. 18.00.