26 niedziela zwykła – 01.10.2017 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca i początek nabożeństw różańcowych. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
2. W Liturgii tygodnia: w poniedziałek wsp. Aniołów Stróżów, w środę Św. Franciszka z Asyżu, w czwartek Św. Faustyny Kowalskiej.
3. W sobotę wsp. NMP Różańcowej – dzień narodowej modlitwy o pokój dla Polski i świata – Różaniec do granic. W łączności z pielgrzymami, którzy będą się modlić w kościołach stacyjnych zgromadzimy się w naszym kościele na wspólną modlitwę różańcową. Dlatego Msza św. i różaniec będzie o godz. 1330.. Zapraszam wszystkich na tę wielką modlitwę. Transmisję tej modlitwy przeprowadzi TVP Info i TV Trwam.
4. W tym tygodniu I środa – nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem do Św. Józefa, I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
5. W piątek spowiedź od godz. 1700.
6. W przyszłą niedzielę XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”.
7. Dziś i przez cały tydzień można składać podpisy popierające inicjatywę „Zatrzymaj Aborcję”. Trzeba podać swoje zamieszkanie i pesel.
8. Przypominam, że dziś ofiarami do puszek wspieramy budowę kościoła w sąsiedniej nowej Parafii w Rzeszowie – Słocinie. Wiemy, że jest to duża inwestycja, dlatego wesprzyjmy naszych sąsiadów ofiarami. Komitet budowy oczekuje przed kościołem.
9. W poniedziałek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie rodziców dzieci klasy III.
10. Msze św. i nabożeństwo różańcowe w tym tygodniu: wieczorem o godz. 1800.