27 niedziela zwykła – 08.10.2017 r.

1. Dziś XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Ofiarami do puszek wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia.
2. Po sumie nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do udziału w modlitwie różańcowej.
3. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę Różaniec do granic zarówno wyjeżdżając na granice jak też modląc się w naszym kościele. Niech Królowa różańca świętego otacza wszystkich opieką.
4. Do jutra można jeszcze składać podpisy popierające inicjatywę „Zatrzymaj Aborcję”.
5. Proboszcz Parafii bł. Władysława Findysza i Komitet budowy dziękuje bardzo za złożone ofiary. Bóg zapłać!
6. W piątek imieniny Ks. Bpa Edwarda. Polecajmy Jego posługę w modlitwie.
7. W sobotę 14.10. Porozumienia Podkarpackich Organizacji Chrześcijańskich, Narodowych i Patriotycznych zaprasza na manifestację w obronie chrześcijaństwa i suwerenności Polski. Początek o godz. 12.00 w kościele Św. Krzyża. Szczegóły na plakacie.
8. Spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w piątek po Mszy św. i nabożeństwie.
9. Spotkanie scholi w piątek po Mszy św. i nabożeństwie.
10. W zakrystii jest do nabycia Kalendarz Rolników w cenie 20,00 zł.
11. Msze św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00.