I niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018 r.

1. W liturgii w czwartek Święto Katedry Św. Piotra.
2. Również w czwartek wizytacja kanoniczna naszej parafii. Uroczysta Msza Św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Jana Wątroby wieczorem o godz. 1700. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa. Za udział w tej uroczystości możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
3. Wcześniej, bo o godz. 1600 w salce na zapleczu kościoła spotkanie ks. Biskupa z przedstawicielami grup parafialnych.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1700, – Gorzkie Żale w niedzielę po sumie.
5. W odpowiedzi na apel papieża Franciszka, piątek 23.02. jest dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie.
6. W przyszłą niedzielę Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek.
7. Zbiórka ministrantów w poniedziałek o godz. 1615.
8. Spotkanie DRP w poniedziałek po Mszy św.
9. Spowiedź przed bierzmowaniem dla kandydatów i ich rodzin we wtorek od godz. 1630. Po Mszy św. we wtorek próba przed bierzmowaniem.
14. Msze św. wieczorem godz. 1700.