Apel do parafian!

Drodzy Parafianie!

W związku z ogłoszeniem przez Premiera Polski stanu zagrożenia epidemicznego proszę wszystkich parafian, aby stosowali się do wszystkich zaleceń wydawanych przez Ministerstwo Zdrowia, Episkopatu Polski i Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej.

Zwracam się z gorącą prośbą o skorzystanie z dyspensy udzielonej przez ks. Biskupa ordynariusza od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i pozostanie w domach oraz uczestniczenie we Mszy św.  Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej poprzez środki masowego przekazu.

Na Msze św. do kościoła zapraszam te osoby lub rodziny, które mają zamówione Msze św. – jeżeli uznają to za właściwe, aby zgodnie z wprowadzonym stanem liczba uczestników liturgii nie przekroczyła 50 osób.

Wszystkich zapewniam o modlitwie i polecam Bożej Opatrzności, Opiece Matki Bożej – Królowej Świata i św. Józefowi. Módlmy się wszyscy o powstrzymanie epidemii, polecajmy wszystkich pracujących w Służbie Zdrowia, troszczących się o chorych oraz wszystkich cierpiących.