Zesłanie Ducha Świętego – 31.05.2020 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy

1. W Poniedziałek święto NMP Matki Kościoła i rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych.
2. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
3. W przyszła niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 1630.
5. Dzieci z klasy III będą przeżywać I komunię św. w kilku grupach. W tym tygodniu komunia św. będzie w poniedziałek i piątek na Mszy św. . o godz. 1800. Dlatego Msza św. parafialna będzie o godzinę wcześniej czyli o godz. 1700. W niedzielę I komunia św. na sumie.
6. Dziękuję bardzo za złożone w ostatnim tygodniu ofiary do skarbonki i na konto parafialne. Bóg zapłać!
7. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i dekorację rodzicom dzieci klasy III. W tym tygodniu proszę również rodziców dzieci klasy III.
8. 30.05. został zniesiony zostaje limit osób uczestniczących w liturgii, z zachowaniem obowiązku zasłaniania ust i nosa z wyjątkiem sprawujących liturgię. Osoby uczestniczące na otwartej przestrzeni są zwolnione z obowiązku zasłaniania ust i nosa pod warunkiem zachowania 2 metrów dystansu od kolejnej osoby. Wchodząc do kościoła dezynfekujemy ręce.
9. Z dniem 6 czerwca 2020 r. zostaje odwołana dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.
10. Msze św.: w poniedziałek i piątek o godz. 1700. W pozostałe dni o godz. 1800. W sobotę tradycyjnie przy kapliczce na Łanach.