Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 07.06.2020 r. – Ogłoszenia

1. Po Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa. Na sumie I komunia św. dzieci klasy III.
2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. jak w niedzielę. Po sumie Procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
3. W tym tygodniu w środę i piątek I komunia św. na Mszy św. . o godz. 18.00. Msza św. parafialna o godzinę wcześniej czyli o godz. 17/00.
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i dekorację kościoła rodzicom dzieci klasy III. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Agnieszki Czenczek i Anety Anusik.
5. Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa z wyjątkiem sprawujących liturgię. Osoby uczestniczące na otwartej przestrzeni są zwolnione z obowiązku zasłaniania ust i nosa pod warunkiem zachowania 2 metrów dystansu od kolejnej osoby. Wchodząc do kościoła dezynfekujemy ręce. Znak pokoju przekazujemy przez skłon głowy, Komunię św. przyjmujemy na rękę.
6. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha on-line w Uroczystość Bożego Ciała, 11 czerwca br., o godz. 19.30 w Telewizji Trwam i w Internecie (Youtube, Facebook).
7. Msze św. i litania do Serca Pana Jezusa: w środę i piątek o godz. 1700. W pozostałe dni o godz. 18.00.