11 Niedziela Zwykła – 14.06.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie procesja Eucharystyczna.
2. W czwartek o godz. 18.00 zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza św. z błogosławieństwem ziół i kwiatów oraz ogólne błogosławieństwo dzieci. Ze względu na trwającą epidemię nie będzie błogosławieństwa indywidualnego i tradycyjnych słodyczy.
3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Czenczek i Anety Anusik. W tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
6. W przyszłą niedzielę III miesiąca DRP będzie oczekiwać na ofiary. Ofiary można także wpłacać na konto parafialne.
7. Spotkanie DRP we wtorek po Mszy św.
8. Dziękuję bardzo OSP w Kielnarowej i Zespołowi Kielnarowianie za udział w procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać!
9. Pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu. Komunię św. przyjmujemy na rękę, znak pokoju przekazujemy przez skłon głowy.
10. Msze św., Litania do Serca Pana Jezusa i procesja Eucharystyczna godz. 18.00.