12 Niedziela Zwykła – 21.06.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś III niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary. Ofiary można także wpłacać na konto parafialne. Niedzielne ofiary na Mszach św. będzie zbierać DRP aby nie było obaw przed wirusem.
2. W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
3. W tym tygodniu zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego. Ze względu na trwającą epidemię zachęcam dzieci i młodzież by podziękowały Panu Bogu za kolejny rok szkolny przez spowiedź i komunię św. Można przychodzić do spowiedzi codziennie przed Mszą św. Jednej Mszy św. dla wszystkich w tym roku nie będzie.
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Marii Anusik i Krystyny Szczepańskiej.
5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek po Mszy św.
6. Dziękuję bardzo panom noszącym baldachim za udział w oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać!
7. Obowiązują nas nadal ograniczenia, więc pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa, wchodząc do kościoła dezynfekujmy ręce, zachowujmy dystans.
8. Msze św., Litania do Serca Pana Jezusa o godz. 1800.