13 Niedziela Zwykła – 28.06.2020 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy

1. W tym tygodniu w liturgii:
– W poniedziałek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
– W środę I miesiąca nabożeństwo do św. Józefa
– W czwartek I miesiąca nabożeństwo do Krwi Pańskiej
– W piątek I miesiąca nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 1700.
– W sobotę I miesiąca nabożeństwo do Matki Bożej
2. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba obejmuje modlitwą wszystkich poszkodowanych przez powódź w naszej diecezji, a także wolontariuszy pomagających w walce z żywiołem. W związku z zaistniałą sytuacją, Ksiądz Biskup zarządził zbiórkę do puszek we wszystkich kościołach diecezji na niedzielę 5 lipca 2020 r.
3. Przed sumą róże różańcowe przewodniczą Koronce do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do włączanie się do tej pięknej modlitwy, którą możemy wyprosić wiele łask. Jeśli ktoś chce poddać swoją intencję modlitwy może to zrobić przez powiadomienie prowadzących lub napisanie na kartce i złożenie na ołtarzu Matki Bożej. Módlmy się o ustanie deszczu i dobrą pogodę, polecajmy wszystkich, którzy ucierpieli przez ostatnie ulewy i powodzie. Módlmy się za strażaków i tych, którzy spieszą z pomocą.
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Marii Anusik i Krystyny Szczepańskiej. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Eweliny Gazda i Mirosławy Janik.
5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek po Mszy św.
6. Dziękuję bardzo DRP i wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary w kwocie 6690,00 zł. Bóg zapłać!
7. Przestrzegajmy obowiązujących ograniczeń. Pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu.
8. Msze św. o godz. 1800.