14 Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy

1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Po Mszy św. ofiarami do puszek możemy wesprzeć poszkodowanych w powodziach.
3. Natomiast OSP w Kielnarowej organizuje zbiórkę rzeczową w postaci nieużywanej pościeli i ręczników oraz środków czystości. Zbiórka będzie trwać od wtorku 07.07. do piątku 10.07. w remizie OSP Kielnarowa w godz. od 18.00 – 20.00. Zebrane rzeczy zostaną przekazane OSP w Zabratówce i rozdysponowane potrzebującym. Szczegóły na plakacie. Zachęcam do tych darów serca.
4. W przyszła niedzielę odbędzie się II tura Wyborów Prezydenckich. Głos każdego jest bardzo ważny zwłaszcza, że podobnie jak w I turze tak i teraz Gmina, która będzie miała największą frekwencję otrzyma wóz strażacki. Przy I turze zabrakło nam niewiele procent dlatego w imieniu własnym i naszych strażaków zachęcam do licznego udziału w wyborach. Wiemy, że nasza jednostka stara się o nowy pojazd, bo obecny jest już wysłużony. Może w ten sposób udałoby się go pozyskać.
5. W tym tygodniu w liturgii:
– W środę wsp. św. Jana z Dukli
– W sobotę Święto Św. Benedykta – Patrona Europy.
6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Eweliny Gazda i Mirosławy Janik. W tym tygodniu proszę rodziny państwa Wójcików i Szymkowiczów.
7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek po Mszy św. W sobotę w kościele w Tyczynie młodzież z naszej parafii przyjmie z rąk J.E.Ks. Bpa Jana Wątroby sakrament bierzmowania. Polecajmy ich w naszych modlitwach.
8. Dziękuję bardzo za złożone w ostatnim tygodniu ofiary w kwocie 400,00 zł. Bóg zapłać!
9. Obowiązują nas nadal pewne ograniczenia. Pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu.