17 Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy

1. Dziś z racji Tygodnia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Na stoliku wyłożone są pamiątkowe obrazki i puszki do których możemy składać ofiary na misje.
2. W tym tygodniu w liturgii:
– dziś wspominamy Św. Joachima i Annę rodziców NMP
– w środę wsp. Św. Marty
– w piątek wsp. Św. Ignacego z Loyoli
– w sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej
Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych. W tym roku w sposób szczególny będzie obchodzona setna rocznica „Cudu nad Wisłą” czyli zwycięskiej bitwy warszawskiej i powstrzymania nawały bolszewickiej oraz czterdziestolecie porozumień sierpniowych z 1980 r. Niech ten miesiąc będzie okazją do bardziej intensywnej modlitwy za Ojczyznę oraz do składania Bogu duchowych ofiar, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Beaty Jamróz i Renaty Ruman. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny pań: Grażyny Mierzwa i Haliny Kalita.
5. W ty tygodniu rozpoczęliśmy prace przy budowie budynku gospodarczego z zapleczem sanitarnym. Dziękuję bardzo Duszpasterskiej Radzie Parafialnej i ofiarodawcom za złożone ofiary w kwocie 4280,00 zł. Bóg zapłać!
6. Obowiązują nas nadal ograniczenia, tym bardziej, że zwiększa się liczba zakażonych. Dbajmy więc o zdrowie własne i innych zasłaniając usta i nos, dezynfekując ręce i zachowując dystans i ostrożność.