18 Niedziela Zwykła – 02.08.2020 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy

1. Dziś I niedziela miesiąca sierpnia, w którym szczególnie modlimy się za Ojczyznę i składamy duchowe ofiary, zwłaszcza abstynencję i trzeźwość.
2. We wtorek, 4 sierpnia, rozpocznie się 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ograniczona do duchowego pielgrzymowania. Zapraszamy pielgrzymów na Mszę św. o godz. 6:30 w kościele farnym w Rzeszowie (będzie transmitowana przez radio VIA). Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom, którzy fizycznie wyruszą na pątniczy szlak poprzez fale Katolickiego Radia VIA.
3. Kustosz Sanktuarium w Cmolasie zaprasza od 6 do 9 sierpnia na uroczystości odpustowe ku czci Pana Jezusa Przemienionego.
4. W tym tygodniu w liturgii:
– we wtorek wsp. Św. Jana Marii Vianneya
– w środę wsp. Matki Bożej Śnieżnej – odpust w Budziwoju, nabożeństwo do Św. Józefa
– w czwartek Święto Przemienienia Pańskiego i I czwartek miesiąca
– piątek I piątek miesiąca – spowiedź od godz.17.00
– w sobotę wsp. Św. Dominika
Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Grażyny Mierzwa i Haliny Kalita. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny pań: Janiny Janda, Wandy Kołczyn i Józefy Prokop.
6. Duszpasterstwo Rodzin informuje, że w dniach 11-12 września 2020 r. w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu odbędą się katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej.
7. Przestrzegajmy zaleceń sanitarnych zarówno w kościele jak i w przestrzeni publicznej. Pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekujmy ręce i zachowujmy dystans i ostrożność. Stosowanie się do tych zaleceń to także wyraz miłości bliźniego i troska o zdrowie własne i innych.