19 Niedziela Zwykła – 09.08.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
– w poniedziałek Święto Św. Wawrzyńca
– we wtorek wsp. Św. Klary
– piątek wsp. Św. Maksymiliana Marii Kolbego
– w sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Święto Narodowe. Msze św. jak w niedzielę z poświęceniem owoców, ziół i kwatów.
Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
3. Od 12 – 16 sierpnia uroczystości odpustowe w Borku Starym, na które serdecznie zapraszają O.O. Dominikanie. Szczegóły na plakacie.
4. W przyszłą niedzielę III miesiąca DRP będzie oczekiwać na ofiary.
5. Niedziela 16 sierpnia 2020 r. będzie Dniem Solidarności z Libanem. Zbiórka do puszek na pomoc dla Libanu w sobotę 15 sierpnia.
6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Janiny Janda, Wandy Kołczyn i Józefy Prokop. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Krystyny Bała i Alicji Maciołek.
7. Nadal trwa stan epidemii dlatego stosujmy się do zaleceń sanitarnych zarówno w kościele jak i w innych miejscach. Obowiązuje nas zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk i zachowywanie dystansu.
8. Msze św. do środy wieczorem o godz. 18.00, w czwartek i piątek rano o godz. 7.30, w sobotę i niedzielę o godz. 8.00 i 10.30.