23 Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– we wtorek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Marki Bożej Siewnej. Po Mszy św. poświęcenia ziarna do siewu.
– w sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej. W Rzeszowie u OO Bernardynów odpust.
3. W dniach 15-16. 09.2020 r. nasza parafia przeżywać będzie nawiedzenie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności, relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i kopii Krzyża robotników z Nowej Huty. Przygotowujmy się na to ważne wydarzenie
4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Marii Wójcik i Grażyny Chruściel. W tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
5. Zachowujmy przepisy sanitarne i pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowywaniu dystansu.