28 Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś XX Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnioną młodzież. Po sumie nabożeństwo październikowe.
2. 15 października 2020 o godz. 17:00 na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie odbędzie się Pogrzeb Dzieci Utraconych. Również w związku z Dniem Dziecka Utraconego w niedzielę 18 października o godz. 20.00 w parafii św. Józefa w Rzeszowie na Staromieściu odbędzie się czuwanie dla rodziców, którzy utracili dzieci.
3. W niedzielę, 18 października br. będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.
4. Spotkanie rodziców dzieci klasy III w poniedziałek po Mszy św.
5. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII w piątek po Mszy św.
6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. W tym tygodniu proszę również rodziny państwa młodych.
7. W związku z coraz większym wzrostem zachorowań zachęcam i proszę o przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarnych. Bądźmy ostrożni i odpowiedzialni.
8. Urząd Miejski w Tyczynie przypomina o obowiązku spisania się rolników. Można to zrobić przez Internet , telefon lub w Urzędzie Miejskim w Tyczynie. Apelujemy by nie czekać do 30 listopada. Wszelkie informacje udzielane są w Urzędzie Miejskim w Tyczynie.
9. Msze św. i nabożeństwo różańcowe wieczorem o godz. 18.00.