28 Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. – Ogłoszenia

1. Dziś Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na cele misyjne.
– we wtorek wsp. Św. Jana Kantego
– w czwartek sp. Św. Jana Pawła II
3. Zalecenia Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie: Osoby chore, starsze i zagrożone nie mają obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane. W strefie czerwonej może przebywać w kościele – 1 osoba na 7 metrów kw. W kościele wierni mają zachowywać dystans 1,5 m osoba od osoby oraz zakrywać usta i nos (z wyjątkiem sprawujących kult). dyspensa
4. W związku z nowymi ograniczeniami w naszym kościele w liturgii może uczestniczyć 35 osób.
5. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki. Można je składać do skarbonki lub na składkę.
6. Dziś III niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary.
7. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
8. W związku z rozwojem epidemii bardzo proszę o bezwzględne przestrzeganie reżimu sanitarnego. Przypominam o zasłanianiu nosa i ust, dezynfekcji rąk.
9. Msze św. i nabożeństwo różańcowe wieczorem o godz. 1700.