30 Niedziela Zwykła – 25.10.2020 r. – Ogłoszenia

1. Po sumie nabożeństwo różańcowe.
2. W tym tygodniu
– w środę Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
– w przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z trwającą epidemią, wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi nie będzie Mszy św. i procesji na cmentarzu. Msze św. w kościele jak w każdą niedzielę. Zachęcam by odwiedzanie grobów bliskich rozłożyć na wszystkie dni listopada zwłaszcza, że przez cały miesiąc możemy zyskać odpust za zmarłych po spełnieniu wskazanych warunków.
3. Zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed Mszą św.
4. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki. Można je nadal składać do skarbonki lub na składkę.
5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinie p. Ewy Krężel. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
6. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przestrzegają obowiązujących zasad sanitarnych i prawidłowo zasłaniają nos i usta oraz dezynfekują ręce. Zdrowie nasze i naszych bliskich zależy od naszego zachowania i ostrożności.
7. Msze św. i nabożeństwo różańcowe wieczorem o godz. 1700.