Uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020 r. – Ogłoszenia

1. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. o godz. 900 i 1700.
2. W tym tygodniu I środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 1600.
3. W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty i ofiarować je za zmarłych. W tym roku przez osiem dowolnych dni listopada jest to odpust zupełny, a w pozostałe dni cząstkowy.
4. W niedzielę, 8 listopada 2020 r. będziemy przeżywać XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć wiernych żyjących w Republice Środkowoafrykańskiej.
5. Zachęcam do udziału w modlitwie Różaniec Do Granic Nieba. W 1973 r. w Akitcie Matka Boża ostrzegała siostrę Agnieszkę Katsuko Sasagawę.
“Powiedziałam ci już, że jeżeli ludzie nie zaczną pokutować i nie poprawią się, Ojciec ześle na ludzkość straszliwą karę. Będzie to kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat.” Różaniec Do Granic Nieba, trwający przez wszystkie dni oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych, ma być modlitwą pokutną za wszystkie grzechy i zaniedbania przeciwko życiu.
6. Można jeszcze składać kartki z wypominkami.
7. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Pękala i Alicji Wróbel. W tym tygodniu proszę rodziny pań: Justyny Sowa i Agnieszki Kozubek.
8. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny. Polecajmy wszystkich chorych. Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad sanitarnych i dbajmy o zdrowie nasze i naszych bliskich.
9. Msze św. i wypominki za zmarłych o godz. 1700.