III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś Niedziela Słowa Bożego.
2. W poniedziałek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
3. We wtorek wsp. Św. Tymoteusza i Tytusa.
4. W czwartek wsp. Św. Tomasza z Akwinu.
5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Renaty Kuna i Iwony Lampart. Dziękuję także p. Kazimierzowi Paluchowi za pomoc przy odśnieżaniu obejścia kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła proszę rodziny pań: Agaty Kusz i Eweliny Szczęch.
6. Dziękuję bardzo p. Markowi Domino za odśnieżanie parkingu. Bóg zapłać!
7. Dziękuję bardzo p. Agacie i Krzysztofowi Tereszkiewicz za ofiarowane do kościoła urządzenie do dezynfekcji rąk. Bóg zapłać!
8. Dziękuję wszystkim, którzy przestrzegają obowiązujących zasad sanitarnych, dezynfekują ręce, zasłaniają prawidłowo usta i nos, zachowują dystans. Bóg zapłać!
9. Po Mszy św. ofiarami do puszek wspieramy poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.