IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy

1. Dziś obchodzimy 68 Światowy Dzień Trędowatych.
2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień życia konsekrowanego. Msze św. o godz. 900 i 1700 na których poświęcimy gromnice.
3. W środę wsp. Św. Błażeja – poświęcenie jabłek. Ze względu na epidemię proszę przynieść ze sobą jabłka do poświęcenia.
4. Również w środę – I miesiąca – nabożeństwo do Św. Józefa. Obecny rok papież Franciszek ogłosił Rokiem Św. Józefa, a Penitencjaria Apostolska udzieliła specjalnych Odpustów z okazji Roku Jubileuszowego na cześć Św. Józefa. Wykaz odpustów znajduje się w przedsionku kościoła.
5. W czwartek – I czwartek miesiąca – nabożeństwo do Krwi Pańskiej
6. W Piątek – I miesiąca – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i wsp. Św. Agaty – poświęcenie chleba, wody i soli. W piątek spowiedź od godz. 1630.
7. W sobotę – I miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej.
8. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Bożeny Kopiec i Agaty Kusz, a także panom za pomoc przy odśnieżaniu obejścia kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła proszę rodziny pań: Eweliny Szczęch i Moniki Więcek.
9. Dziękuję bardzo p. Markowi Domino i p. Stanisławowi Frączkowi za odśnieżanie parkingu. Bóg zapłać!