VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021 r. – Ogłoszenia

1. W dniach od 14-20.02.2021 r przeżywamy 54 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
2. W środę – Środa Popielcowa. Obowiązuje post jakościowy i ilościowy. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 900 i 1700. Rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu – czasu, w którym słuchanie Słowa Bożego, modlitwę i czynną miłość bliźniego Kościół przygotowuje się do Świąt Paschalnych.
3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1700, Gorzkich żali w niedzielę po sumie. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
4. Od Środy Popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
5. Redakcja Audycji Katolickich wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wiernych, przygotowuje cykl spotkań rekolekcyjnych wielkopostnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rekolekcje emitowane będą w TVP3 w dniach od 22 – 24 marca i od 26 – 28 marca.
6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Danuty Miklicz i Marii Więcek. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Małgorzaty Horzępa i Dominiki Hałoń.
7. Dziękuję bardzo p. Stanisławowi Frączkowi i p. Markowi Domino za odśnieżanie parkingu. Bóg zapłać!
8. Dziękuję także p, Kazimierzowi Paluchowi za pomoc w tym tygodniu przy odśnieżaniu obejścia kościoła. Bóg zapłać!
9. W przyszłą niedzielę III miesiąca DRP będzie oczekiwać na ofiary.