II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś Dzień modlitwy i pomocy misjonarzom. Ofiarami do puszek wspieramy misjonarzy.

– w środę I miesiąca nabożeństwo do Św. Józefa

– w czwartek Święto Św. Kazimierza Królewicza. Dzień imienin ks. Bpa Kazimierza. Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia. To także I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

– w piątek – I piątek miesiąca – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz.1600.

– w sobotę – I miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1700, Gorzkich żali w niedzielę po sumie. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Renaty Łazarz i Marii Legięć. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Elżbiety Kotarba i Bogusławy Kotarba.
  3. Można jeszcze nabyć baranki i paschałki. Składając ofiary wspieramy działalność Caritas.