III Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W poniedziałek modlimy się w intencji kobiet.
  3. Droga Krzyżowa – w piątek o godz. 1700, Gorzkie żale – w niedzielę po sumie.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Elżbiety Kotarba, Bogusławy Kotarba i Bronisławy Gorzelec. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Agnieszki Wiater i Karoliny Kotarba.
  5. Można jeszcze nabyć paschałki (10zł.). Ofiarami wspieramy działalność Caritas.
  6. Dziękuję bardzo za złożone w tym tygodniu ofiary w kwocie 200,00 zł. Bóg zapłać!
  7. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek dla chorej dziewczynki z Ukrainy Sofii Palij, która potrzebuje specjalistycznego leczenia zagranicznego związanego z dużymi kosztami. Zachęcam do ofiarności.
  8. Dziś o godz. 1300 w kaplicy cmentarnej Msza św. pogrzebowa +Lidii Sobczyk. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu.