IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021 r. – Ogłoszenia

1. Codziennie nowenna przed Uroczystością Św. Józefa.
  2. W piątek Uroczystość Św. Józefa – Oblubieńca NMP. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W związku z Rokiem Św. Józefa można nabyć książki o Św. Józefie – w twardej oprawie po 17,00 zł., a w miękkiej po 11,00 zł.
  4. Droga Krzyżowa – w piątek o godz. 1700, Gorzkie żale – w niedzielę po sumie.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Agnieszki Wiater i Karoliny Kotarba. W tym tygodniu do sprzątania proszę rodziny pań: Józefy Flak i Elżbiety Książek.
  6. Dziś zbiórka do puszek dla chorej dziewczynki z Ukrainy Sofii Palij, która potrzebuje specjalistycznego leczenia zagranicznego związanego z dużymi kosztami. Zachęcam do ofiarności.
  7. Urząd Miejski w Tyczynie informuje, iż w związku z modernizacją operatów geodezyjnych przeprowadzoną przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, decyzje podatkowe za rok 2021 będą wydane w późniejszym terminie. Raty podatku, płatne będą w terminie 14 dni od daty otrzymania decyzji.
  8. W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa apeluje do osób, które są ozdrowieńcami o zgłaszanie się do stacji krwiodawstwa w celu oddania osocza, które bardzo pomaga osobom zakażonym. Szczegóły na plakacie.
  9. Msze św. o godz. 1700.