Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 04.04.2021 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
  1. Zmartwychwstał Chrystus Pan nasz i Nadzieja! W imieniu swoim i ks. Romana składamy wszystkim parafianom, waszym rodzinom, gościom, wszystkim chorym i samotnym najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus udziela wszystkim obfitych łask: obdarza zdrowiem, pomnaża wiarę, daję siłę na czas trudów i wlewa w serca pokój i nadzieję, tak bardzo potrzebne w czasie epidemii. Niech światło Chrystusa zmartwychwstałego opromienia naszą codzienność. Radosnego świętowania.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w . o 800 i 1030.
  3. Dziękuję bardzo za przygotowania ciemnicy i Grobu Pańskiego starszym ministrantom. Bóg zapłać!
  4. Dziękuję bardzo ks. Romanowi za modlitwę i pomoc. Dziękuję p. organiście Pawłowi Klimaszowi i ministrantom za oprawę liturgiczną Triduum Paschalnego i świąt. Dziękuję bardzo wszystkim za udział w liturgii, szczególnie tym, którzy ze względu na epidemię i limit osób musieli pozostawać na zewnątrz kościoła. Dziękuję także wszystkim, którzy łączyli się duchowo w przeżywaniu liturgii przez radio i telewizję. Wszystkim Bóg zapłać!
  5. Dziękuję bardzo róży p. Ireny Sycz za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać!