VI Niedziela Wielkanocny – 09.05.2021 r.

with Brak komentarzy
  1. Dziś o godz. 1200 Uroczystość I komunii św. dzieci z klasy III. Ze względu na obostrzenia sanitarne w kościele mogą być tylko dzieci i ich rodzice. Pozostałych uczestników uroczystości proszę o pozostanie na zewnątrz kościoła.
  2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje.
  3. W środę młodzież z klasy VIII przyjmie w kościele w Tyczynie o godz. 1600 sakrament bierzmowania.
  4. W Poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  5. W piątek Święto Św. Macieja Apostoła.
  6. W przyszła niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust parafialny z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych. Podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 1200 rocznica I komunii św. dzieci z klasy IV. Podobnie jak dziś, w kościele mogą przebywać dzieci i ich rodzice. Pozostali uczestnicy na zewnątrz kościoła.
  7. W przyszła niedzielę składka na działalność Radia VIA.
  8. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, obejścia, koszenie trawy i złożoną ofiarę na dar ołtarza rodzicom dzieci 1-szo kominijnych. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziców dzieci, które przeżywać będą rocznicę I komunii św.
  9. Msze św. i nabożeństwo majowe wieczorem o godz. 1800.