VII Niedziela Wielkanocny – Wniebowstąpienie Pańskie – 16.05.2021 r. – ogłoszenia

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust parafialny.. Po sumie wystawienia Najświętszego Sakramentu i dziękczynne Te Deum. Podczas Mszy św. o godz. 1200 rocznica I komunii św. dzieci z klasy IV.
  2. W czwartek 21 rocznica sakry biskupiej Ks. Biskupa Ordynariusza. Polecajmy Go w naszej modlitwie.
  3. W sobotę w katedrze rzeszowskiej – święcenia prezbiteratu.
  4. W przyszła niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego.
  5. Dzisiejsza składka przeznaczona na działalność Radia VIA.
  6. Dziś 3 niedziela miesiąca Duszpasterska Rada Parafialna będzie oczekiwać na ofiary.
  7. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci klasy IV.  Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
  8. Msze św. i nabożeństwo majowe wieczorem o godz. 1800.