Niedziela Trójcy Przenajświętszej –  30.05.2021 r. – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy
  1. Jutro Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny – zakończenie nabożeństw majowych.
  2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc czerwiec – nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. W tym dniu będziemy się modlić szczególnie w intencjach wszystkich dzieci.
  3. W środę Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Rzeszowie.
  4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. jak w niedzielę. Po sumie procesja do czterech ołtarzy.
  5. Do przygotowania ołtarzy proszę przedstawicieli róż różańcowych i strażaków w środę ok. godz. 1630.
  6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 1730.
  7. W sobotę Msza Święta przy kapliczce na Łanach. Zachęcam do uczestnictwa zwłaszcza, że w tym roku przypada 25 rocznica Mszy Św. sprawowanych w tym zakątku naszej parafii.
  8. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Iwony Karnas i Anny Lampart. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Wiesławy Stanowskiej i Renaty Stanowskiej.
  9. TVP Rzeszów przygotowała 2 filmy dokumentalne. Pierwszy z nich: „30 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Rzeszowie. Zostanie on wyemitowany we wtorek, 1 czerwca br., o godz. 19.30. Natomiast drugi film to film o księdzu infułacie Józefie Sondeju zatytułowany „Patriarcha naszych czasów”. Zostanie on wyemitowany w czwartek, 3 czerwca br., o godz. 17.30. Zachęcam do obejrzenia.
  10. Msze św. o godz. 1800.