XI Niedziela Zwykła –  13.06.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek wsp. Bł. Michała Kozala

– w czwartek wsp. Św. Alberta Chmielowskiego

  1. Po Mszy św. zbiórka do puszek na wsparcie Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.
  2. W niedzielę, 20 czerwca br. będziemy obchodzić w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. W programie obchodów przewidziane są m.in.: o godz. 15 – Modlitewny Marsz Dla Życia i Rodziny z kościoła św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie do Parku Papieskiego, następnie spotkanie w Parku Papieskim, a o godz. 17 Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego. Zachęcam do uczestnictwa.
  3. W Przyszłą niedzielę 3 niedziela miesiąca. DRP będzie oczekiwać na ofiary. Zostały poczynione kolejne prace przy budynku gospodarczym. Został wykonany przyłącz wody i instalacja centralnego ogrzewania.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty i płyn do dezynfekcji powierzchni rodzinom pań: Romany Szetela i Barbary Mroczka. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.