12 Niedziela Zwykła –  20.06.2021 r. – Ogłoszenia

– w poniedziałek wsp. Św. Alojzego Gonzagi

– w czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

– w piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego – zapraszam uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. o godz. 800.

1. Dziś 3 niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom państwa młodych. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Zofii Czarnota i Edyty Jastrząb.
  3. Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że począwszy od niedzieli, 20 czerwca br., wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
  4. Przypominam, że nadal obowiązują pewna ograniczenia. Wewnątrz kościoła obowiązuje dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa, a komunię św. przyjmujemy na rękę.