13 Niedziela Zwykła –  27.06.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek wsp. Św. Ireneusza

– We wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – dzień modlitwy za Ojca św. i cały Kościół powszechny. W tym dniu o godz. 18 w katedrze rzeszowskiej Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby.

– w czwartek I czwartek miesiąca – nabożeństwo do Krwi Pańskiej i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne

– w piątek I piątek miesiąca – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 1700.

– w sobotę Święto Św. Tomasza Apostoła i I sobota miesiąca – nabożeństwo do Matki Bożej.

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom pań: Zofii Czarnota i Edyty Jastrząb. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
  2. Dziękuję bardzo p. Izabeli Liskowicz za organizację konkursu plastycznego poświęconego Św. Józefowi, oraz wszystkim uczestnikom. Prace uczniów możemy zobaczyć w przedsionku kościoła.
  3. W związku z pożarem w Nowej Białej k. Nowego Targu – dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym. Przed rokiem inne diecezje pomagały poszkodowanym w powodzi z naszego terenu; teraz my okażmy solidarność z ofiarami pożaru. Rzeszowska Caritas już przekazała na ten cel 50 tyś. zł.
  4. Dyrektor Urzędu Statystycznego w Rzeszowie przypomniana wszystkim o obowiązku uczestnictwa w spisie powszechnym organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny. Spis jest obowiązkowy i można go dokonać przez samospis internetowy lub telefonicznie przez rachmistrza, który będzie dzwonił z numeru telefonu: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Można także skorzystać z punktu spisowego na terenie gminy.