19 Niedziela Zwykła –  08.08.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża,

– we wtorek – Święto Św. Wawrzyńca,

– w środę – wsp. Św. Klary,

– w sobotę – wsp. Św. Maksymiliana Marii Kolbego.

– w przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe.

Solenizantom składam najlepsze życzenia.

  1. Rozpoczęła się Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Zachęcam do duchowego pielgrzymowania za pośrednictwem Katolickiego Radia VIA i do udziału w Eucharystii, sprawowanej w dniach trwania pielgrzymki w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie o godz. 18:00, a także do udział w nabożeństwach różańcowych w kościele pw. Świętego Krzyża w Rzeszowie o godz. 20:30.
  2. Szpital Specjalistyczny „Pro-Familia” zaprasza na bezpłatne badanie mammograficzne. Program skierowany jest do kobiet pomiędzy 50 a 69 rokiem życie, które nie miały wykonywanej mammografii w ostatnich 2 latach.
  3. W przyszłą niedzielę 3 niedziela miesiąca. DRP będzie oczekiwać na ofiary.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom państwa młodych. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę kolejne rodziny.
  5. Msze św. o godz. 1800, tylko w sobotę Msza św. rano o godz. 730.