Wniebowzięcie NMP – 15.08.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Za chwilę poświęcenie owoców, ziół i kwiatów.
  2. W liturgii tygodnia:

– we wtorek – wsp. Św. Jacka,

– w środę – 3 miesiąca – nabożeństwo do Św. Józefa,

– w piątek – wsp. Św. Bernarda – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego,

– sobotę – wsp. Św. Piusa X,

-w przyszłą niedzielę – dziękczynna suma za tegoroczne plony.

  1. W przyszłą niedzielę także Dożynki Gminne, które rozpoczną się Mszą Św. w kościele w Tyczynie o godz. 1600.
  2. Również w przyszła niedzielę w naszej diecezji odbędą się spotkania młodzieży związane z Symbolami Światowych Dni Młodzieży. Czuwania modlitewne i Eucharystie pod przewodnictwem Księży Biskupów odbędzie się w Rzeszowie – w parafii pw. św. Jadwigi Królowej, rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 19.30 pod przewodnictwem JE Bp. Jana Wątroby. Zachęcam młodzież do udziału w tym wydarzeniu.
  3. Dnia 29 sierpnia 2021 r. w katedrze rzeszowskiej odbędą się Dożynki Diecezjalne pod przewodnictwem JE Bp. Jana Wątroby. Suma dziękczynna o godz. 12.00. Szczegóły znajdują się na plakatach.
  4. Centrum Medyczne „Medyk” zaprasza na bezpłatne badania w ramach programu „Profilaktyka 40+”. Program skierowany jest do osób powyżej 40. roku życia i obejmuje pakiet badań zawierający m.in. morfologię, poziom cukru, badanie moczu czy ocenę miarowości rytmu serca. Szczegółowe informacji znajdują się na plakatach.
  5. Dziś 3 niedziela miesiąca. DRP oczekuje na ofiary.
  6. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom pań: Ewy Hadała i Natalii Kadłuczka. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę kolejne rodziny.