21 Niedziela Zwykła – 22.08.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś dziękczynienie za tegoroczne zbiory – Dożynki Parafialne. Dziękujemy Bożej Opatrzności za tegoroczne plony. Dziękuję bardzo rejonowi Debrza i Obszary od p. Tryczyńskiech. Szczególnie podziękowanie składam starostom dożynkowym, Zespołowi Śpiewaczemu Kielnarowianie, orkiestrze, sołtysowi Wsi Kielnarowa, zaprzęgom i banderii konnej, wszystkim którzy przyczynili się do organizacji dożynek – Bóg zapłać!
  2. Także Dziś w Tyczynie Dożynki Gminne, które rozpoczną się Mszą św. w kościele w Tyczynie o godz. 1600.
  3. W przyszłą niedzielę w Katedrze Rzeszowskiej – Dożynki Diecezjalne.

– w poniedziałek wp. Bł. Władysława Findysza

– we wtorek Święto Św. Bartłomieja Apostoła – odpust w Chmielniku

– W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej

– W piątek wsp. Św. Moniki

– W sobotę wsp. Św. Augustyna

1. 25-26 września 2021 r. odbędzie się Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach.
  2. Dziękuję bardzo DRP i wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary w kwocie 4955.00 zł. Bóg zapłać!
  3. Dziękuję bardzo p. Janowi Synosiowi za wykonanie i sfinansowanie wylewki w budynku gospodarczym na kwotę 2000,00 zł. Bóg zapłać!
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Bogusławy Paluch i Doroty Tereszkiewicz. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Beaty Nowak i Danuty Pomykała.