23 Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś na Jasnej Górze dzień dziękczynienia za tegoroczne plony.
  2. W liturgii tygodnia:

– w środę Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej siewnej. Po Mszy św. poświęcenie ziarna do siewu.

  1. Kustosz Sanktuarium w Tarnowcu wraz całą Wspólnotą parafialną zapraszają na uroczystości odpustowe w niedzielę 12 września br. Suma odpustowa o godz. 11:30 na placu przy Sanktuarium.
  2. Kustosz Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance zaprasza na uroczystości odpustowe, które odbywać się będą w dniach 11 – 14 września br. W niedzielę, 12.09.2021 r. uroczystej sumie odpustowej o godz. 11 będzie przewodniczył biskup Edward Białogłowski.
  3. 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.
  4. Dziś zbiórka do puszek na rzecz Afgańczyków.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Magdaleny Wisz i Wiesławy Pomykała. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny państwa młodych.
  6. Sołtys wsi Kielnarowa zaprasza za Zebranie Wiejskie, w którym będzie uczestniczył Burmistrz Tyczyna, w niedzielę 19.09. o godz. 12 w Domu Ludowym. Zostanie podjęta uchwała o przeznaczeniu Funduszu Sołeckiego oraz sprawa budowy dalszej części chodnika przy drodze wojewódzkiej. To ważna sprawa dla naszej społeczności dlatego proszę o liczny udział w tym zebraniu.