24 Niedziela Zwykła – 12.09.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Transmisja w TVP o godz. 1200.

– we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Św.

– w środę wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej – 3 środa miesiąca i nabożeństwo do Św. Józefa

– w czwartek wsp, Św. Męczenników Korneliusza i Cypriana

– w sobotę Święto Św. Stanisława Kostki – Patrona Polski

1. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu w 175 rocznicę objawień w La Salette i 25 rocznicę koronacji dębowieckiej Figury zaprasza na uroczystości odpustowe do Dębowca. Szczegółowy program odpustu na plakacie.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom państwa młodych. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Renaty Kasak i Agnieszki Wanat.
  3. Dziękuję bardzo p. Agacie Tereszkiewicz za mycie okien i pranie firanek za zapleczu kościoła. Bóg zapłać!
  4. Sołtys wsi Kielnarowa przypomina o ważnym Zebraniu Wiejskim w niedzielę 19.09. o godz. 12 w Domu Ludowym.