25 Niedziela Zwykła – 19.09.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś 55  Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA.

– we wtorek Święto Św. Mateusza Apostoła.

– czwartek wsp, Św. Ojca Pio.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Renaty Kasak i Agnieszki Wanat. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Katarzyny Kowtun i Grażyny Adamiec.
  2. Dziś 3 niedziela miesiąca. Rada Parafialna oczekuje na ofiary.
  3. Sołtys wsi Kielnarowa przypomina o ważnym Zebraniu Wiejskim dziś o godz. 1200 w Domu Ludowym.
  4. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej ogłasza nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego. Dokumenty należy składać do 2 października 2021 r. w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. Informacje szczegółowe znajdują się na plakacie oraz na stronie: rodzina.diecezja.rzeszow.pl