28 Niedziela Zwykła – 10.10.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś 21. DZIEŃ PAPIESKI „Nie lękajcie się!”  i zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” pomagające uzdolnionej młodzieży.
  2. W liturgii tygodnia:

– w środę wsp. Św. Honorata Koźmińskiego,

– w piątek wsp. Św. Teresy od Krzyża,

– w sobotę wsp Św. Jadwigi Śląskiej.

  1. W środę 13 października, Dzień Imienin Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie w naszych modlitwach.
  2. W piątek, 15 października br., Światowy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu o godz. 17.00, na rzeszowskim cmentarzu Wilkowyja zostanie odprawiona Msza Święta pogrzebowa za dzieci zmarłe przed narodzeniem.
  3. Dom Ludowy w Kielnarowej zaprasza dziś o godz. 1800 na: – Folkowe Widowisko muzyczne w wykonaniu Zespołu Bueno Camino i Kapeli Ludowej z Futomy oraz Zespołu Śpiewaczego „Kielnarowianie”, oraz odsłonięcie muralu Kapeli Ludowej. Zachęcam do udziału.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z domów nr 283 A 288 A i 288. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Małgorzaty Klimasz i Elżbiety Grzebyk.