29 Niedziela Zwykła – 17.10.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna diecezjalny etap Synodu, którego inauguracja miała miejsce w Rzymie, 10 października 2021 r. Msza św. na rozpoczęcie Synodu zostanie odprawiona o godz. 17.00 w katedrze rzeszowskiej pod przewodnictwem ks. biskupa Jana.
  2. Dziś, z racji święta św. Łukasza Ewangelisty, w Mrowli o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pracowników Służby Zdrowia.

– w poniedziałek Święto Św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia,

– w środę wsp. Św. Jana Kantego,

– w piątek wsp. Św. Jana Pawła II.

1. W poniedziałek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym spotkanie rodziców dzieci klasy III.
  2. Dziś 3 niedziela miesiąca. Rada Parafialna oczekuje na ofiary. W tym tygodniu zostały zamontowane drzwi w części budynku gospodarczego.
  3. W niedzielę 24 października br. będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Małgorzaty Klimasz i Elżbiety Grzebyk. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Anny Bać i Anny Onak.
  5. Na stoliku wyłożone są karteczki na wypominki. Można je składać w zakrystii, na składkę lub do skarbonki za stoliku z czasopismami.
  6. Msze św. i nabożeństwo różańcowe o godz. 1700.