31 Niedziela Zwykła – 31.10.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś po sumie zakończenie nabożeństw różańcowych.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.: o godz. 800 w kościele, natomiast suma z procesją o godz. 1030 na cmentarzu.
  3. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 900 na cmentarzu, a o godz. 1700 w kościele.
  4. W listopadzie możemy zyskiwać odpusty za naszych bliskich zmarłych. Podobnie jak w ubiegłym roku zostały rozszerzone na cały miesiąc listopad. Szczegóły w gablocie.
  5. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Kowal, Bożeny Płodzień i Edyty Kowal. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Beaty Frączek, Angeliki Furtak i Katarzyny Iżela.
  6. Można jeszcze składać kartki z wypominkami.
  7. Przypominam, że dziś zbiórka do puszek dla chorej dziewczynki z Ukrainy Sofii Palij. Zachęcam do ofiarności..
  8. W związku z trwającą epidemią przewodniczący Episkopatu Polski przypomina o poważnym traktowaniu i zachowywaniu wszystkich zasad sanitarnych, zwłaszcza zachowania odległości i zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych, w tym również w kościele.
  9. Msze św. i wypominki za zmarłych o godz. 1700.