33 Niedziela Zwykła – 14.11.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym oraz Światowy Dzień Ubogich. Ofiarami do puszek wspieramy chrześcijan w Libanie.
  2. W liturgii tygodnia:

– w środę wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej i nabożeństwo do Św. Józefa

– czwartek wsp. Bł. Karoliny Kózkówny – Patronki Diecezji.

– w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

– w sobotę wsp. Św. Rafała Kalinowskiego

– w przyszła niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela Roku Liturgicznego: Święto Patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Światowy Dzień Młodzieży w Katedrze Rzeszowskiej.

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom pań: Magdaleny Tryjanowskiej i Agnieszki Leniart. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Agnieszki Sowa i Ilony Balowskiej.
  2. W przyszłą niedzielę – 3 miesiąca – Duszpasterska Rada Parafialna będzie oczekiwać na ofiary.
  3. Msze św. i wypominki za zmarłych o godz. 1700.