Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 34 Niedziela Zwykła – 21.11.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela Roku Liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Światowy Dzień Młodzieży w Katedrze Rzeszowskiej.. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek wsp. Św. Cecylii – patronki śpiewu kościelnego. Również w poniedziałek rozpoczyna się ogólnopolska nowenna w intencji naszej Ojczyzny za pośrednictwem Św. Andrzeja Boboli. W naszym kościele nowenna codziennie po Mszy św. wieczornej.

– czwartek wsp. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej – odpust w Tyczynie

– w przyszłą niedzielę I Niedziela Adwentu – początek nowego Roku Liturgicznego. Przed Mszą św. o godz. 800 Godzinki do Matki Bożej. Zachęcam do modlitwy.

  1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła, kwiaty rodzinom pań: Agnieszki Sowa i Ilony Balowskiej. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Gabrieli Machowskiej, Beaty Lipińskiej i Doroty Gliniak.
  2. Dziś – 3 niedziela miesiąca – DRP oczekuje na ofiary.
  3. Msze św. i wypominki za zmarłych o godz. 1700.