1 Niedziela Adwentu – 28 .11.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś rozpoczynamy Adwent, który jest czasem pobożnego i radosnego oczekiwania na Uroczystość Bożego Narodzenia i przygotowania na powtórne przyjście Jezusa na końcu czasów. Od poniedziałku o godz. 1700 Msze św. roratnie. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci z lampionami.

– we wtorek Święto Św. Andrzeja Apostoła

– w środę 1 miesiąca – nabożeństwo do św. Józefa

– czwartek – 1 czwartek miesiąca

– w piątek wsp. Św. Franciszka Ksawerego i 1 piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 1615.

– w sobotę wsp. Św. Barbary i 1 sobota miesiąca

– w niedzielę – 1 niedziela miesiąca – po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedzielę ofiarami do puszek wspieramy Kościół na Wschodzie.

1. Dziś możemy nuż nabyć świece Caritas na wigilijny stół. Duże po 15 zł. i małe po 6 zł.
  2. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i udział w dekoracji adwentowej rodzinom pań: Gabrieli Machowskiej, Beaty Lipińskiej i Doroty Gliniak. Dziękuję bardzo p. Ewelinie za wykonanie dekoracji adwentowej. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Urszuli Książek i Bronisławy Habaj.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie DRP.