2 Niedziela Adwentu – 05 .12.2021 r. – Ogłoszenia

with Brak komentarzy
  1. Dziś Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiarami do puszek wspieramy potrzeby Kościoła na Wschodzie
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek wsp. Św. Mikołaja biskupa

– we wtorek wsp. Św. Ambrożego

– w środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – zakończenie Roku św. Józefa obchodzonego w Kościele powszechnym. Od godz. 12 – 13 Godzina Łaski. Kościół będzie otwarty. Zachęcam do modlitwy.

– w środę piątek i sobotę Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.

  1. Możemy jeszcze nabyć świece Caritas na wigilijny stół.
  2. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć opłatki na wigilijny stół. Składane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  3. W przyszła niedzielę nasi strażacy będą roznosić kalendarze strażackie na Nowy Rok. Oczywiście z zachowaniem zaleceń sanitarnych. Składane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na działalność naszej jednostki. Prosimy o ofiarność zwłaszcza, że nasza jednostka stara się o nowszy wóz bojowy, więc każda ofiara bardzo się przyda.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Urszuli Książek i Bronisławy Habaj. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Wandy Para i Elwiry Kopeć.
  5. Komenda Policji w Rzeszowie przestrzega przed oszustami metodą „na wnuczka” i „na policjanta” Uwrażliwmy domowników i bądźmy ostrożni.
  6. Msze św. roratnie o godz. 1700.

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo prosimy o umieszczenie na stronach parafialnych czy facebookowych parafii linku do przebiegu Ogólnego Synodu Biskupów w naszej diecezji : www.synodrzeszow.pl