3 Niedziela Adwentu – 12.12.2021 r. – Ogłoszenia

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu.

– w poniedziałek wsp. Św. Łucji i rocznica ogłoszenia Stanu Wojennego. Módlmy się w intencji nasze ojczyzny.

– we wtorek wsp. Św. Jana od Krzyża

– w czwartek początek nowenny przed Uroczystością Bożego Narodzenia

– w piątek 3 miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i druga część Adwentu przygotowująca nas bezpośrednio do świąt Bożego Narodzenia.

1. Możemy jeszcze nabyć świece Caritas na wigilijny stół.
  2. Dziś można nabyć opłatki na wigilijny stół. Składane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  3. Przypominam, że dziś nasi strażacy będą roznosić kalendarze strażackie na Nowy Rok. Przyjmijmy ich życzliwie składając ofiarę na ich pożyteczną działalność.
  4. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na ogrzewanie kościoła rodzinom pań: Wandy Para i Elwiry Kopeć. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Joanny Kaplita i Anny Szczepańskiej.
  5. W tym roku podobnie jak w ubiegłym na spowiedź nie przyjadą księża z dekanatu. Uczestników rorat proszę by już w tym tygodniu korzystali z sakramentu pokuty przed Mszą św. W przyszłą niedzielę podam godziny spowiedzi.