4 Niedziela Adwentu  – 19.12.2021 r. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy
 1. Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Roraty do czwartku o godz. 1700.
 2. Spowiedź przed świętami:

– poniedziałek i wtorek od godz. 1630

– w środę od godz. 900 – 930. O godz. 930 Msza św. Po południu  od godz. 1615.

– w czwartek od godz. 1615.

 1. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko rano o godz. 730. Obowiązuje wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Wieczorem zasiądźmy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznijmy ją wspólną modlitwą za żywych i zmarłych, odczytajmy fragment Pisma św. o Narodzeniu Pana Jezusa, podzielmy się opłatkiem, spożyjmy wieczerzę i zaśpiewajmy kolędy i pastorałki. O północy Pasterka. Składka na Fundusz Obrony Życia.
 2. W sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. jak w niedzielę.
 3. W niedzielę Święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na sumie poświęcenie owsa. Msze św. jak w niedzielę. Składka na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie.
 4. Jeśli ktoś z chorych chciałby skorzystać ze spowiedzi przed świętami proszę umawiać się indywidualnie w zakrystii.
 5. Dziękuję bardzo DRP i wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na ogrzewanie kościoła w kwocie 8.356,00 zł. Bóg zapłać!
 6. W imieniu własnym i naszych strażaków składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom za życzliwe przyjęcie i zrozumienie dla potrzeb i ich pracy oraz za złożone ofiary w kwocie 11.100,00 zł. Bóg zapłać!
 7. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Joanny Kaplita i Anny Szczepańskiej W tym tygodniu w czwartek wieczorem proszę rodziny pań: Lidii Kalita i Anny Sochackiej.
 8. W zakrystii są do nabycia opłatki na stół wigilijny.
 9. Msze św. do czwartku o godz. 1700. W wigilię rano o godz. 730.