5 Niedziela Zwykła – 06.02.2022 R. – Ogłoszenia

1. Dziś 1 niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

– w czwartek wsp. Św. Scholastyki

– w piątek Światowy Dzień Chorego. Będziemy się modlić za wszystkich chorych i cierpiących.

1. Dziękuję bardzo za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom pań: Marioli Paściak i Wiesławy Bałda. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny pań: Iwony Sowa, Małgorzaty Sowa i Małgorzaty Oczoś.
  2. Można jeszcze nabyć książkę: Kronika Tyczyńska.
  3. Dziękuję bardzo p. Markowi Domino za odśnieżanie parkingu. Bóg zapłać!
  4. W związku z budową mostu na Obszarach wykonawca informuje, że w dniu 02. (poniedziałek) most i droga dojazdowa będą zamknięte od godziny 800 do późnych godzin popołudniowych.  Proszę nie pozostawiać pojazdów na drodze dojazdowej, a jeśli ktoś planuje wyjazd proszony jest wcześniej wyjechać samochodem.